vysokozátěžové postele z masivu


SKLADOVÉ VÝROBKY K PRODEJI

Do této rubriky vkládáme náš standardní nábytek a bytové doplňky, které vystavujeme a volně prodáváme na naší prodejně v Němčičkách. Na tyto výrobky se můžete osobně přijít podívat a třeba si i matrace a postele vyzkoušet. Rádi Vám nábytek předvedeme a odborně poradíme.

U neskladových výrobků uvádíme v závorce dobu dodání od objednání.

Jsme převážně zakázkové stolařství a tedy si i v naší prodejně můžete nábytek objednant dle Vašich rozměrů a přání nebo si jen nechat nezávazně zakázku nacenit. Rádi Vám vyjdeme vstříc i s kompletním bytovým,  kancelářským vybavením nebo třeba jen s poličkou na stěnu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

V TÉTO DOBĚ MÁME NA PRODEJNĚ POSTELE NA UKÁZKU POUZE VYROBENÉ NA ZAKÁZKU. PŘED NÁVŠTĚVOU JE NUTNÉ SE PŘEDEM DOMLUVIT NA TERMÍNU.


Výrobky skladem na prodejně

Bukové dvoulůžko MARIA (dodání na poptávku)

Bukové dvoulůžko  MARIA  (dodání na poptávku)
Bukové zvýšené manželské dvoulůžko, velmi robustní s vysokou nosností, tloušťka materiálu 42mm, rozměry na matraci 180x200cm, zvýšená výška ložné plochy na 60cm pro snadné vstávání, výška plného masivního čela 100cm, nohy do L zajišťují vysokou pevnost a stabilnost. Včetně masivní středové...

—————

Dubová zvýšená postel Petra dodání na poptávku

Dubová zvýšená postel Petra    dodání na poptávku
Jednolůžko z masivního přírodního dubu, rozměry na matraci 90x200 cm( jiné rozměry na poptávku), výška ložné plochy 60cm pro pohodlné vstávání, výška čela 90cm, nohy do EL zajišťují vysokou nosnost až 400kg, tloušťka materiálu 27mm. Cena uvedena bez matrace a roštu.  

—————

Dvoulůžko MAGDA ( dodání na poptávku)

Dvoulůžko MAGDA  ( dodání na poptávku)
Dvoulůžko ze smrkového nebo borovicového masivu s tloušťkou materiálu 42mm, rozměry na matraci 180x200cm, výška ložné plochy 55cm, výška čela 105cm, nohy do L zajišťují vysokou pevnost a stabilnost, rozšiřující římsa na bočnicích dodává na masivnosti. Toto dvoulůžko lze vyrobit i z jiných dřevin

—————

Jednolůžko DITA ( dodání na poptávku)

Jednolůžko DITA  ( dodání na poptávku)
materiál smrk nebo borovice rozměry na matraci 90x200cm; výška ložné plochy 55cm, šířka bočnice 17cm, tloušťka materiálu 26mm; celkové rozměry 100x206cm; vysokou pevnost zajišťují nohy do L;

—————

Odkládací stolek dekor ořech 1980,-Kč ( dodání na poptávku )

Odkládací stolek dekor ořech 1980,-Kč ( dodání na poptávku )
Odkládací stolek na otočných kolečkách z masivního dřeva smrk nebo borovice dekor ořech světlý, případně jiný dekor moření, lakovaný nezávadným lakem na dětské hračky. Vhodný pro různé použití i jako menší konferenční stolek. Rozměry: d.78 x hl.30 x v.50cm.

—————

Odkládací stolek na kolečkách 1850,-Kč ( dodání na poptávku )

Odkládací stolek na kolečkách  1850,-Kč  ( dodání na poptávku )
Odkládací stolek na otočných kolečkách, materiál smrk nebo borovice, lakovaný čirým nezávadným lakem. Rozměry: 40x48x v.48cm. Možnost výběru jiného materiálu nebo dekoru moření.

—————

Odkládací stolek na kolečkách 1980,-Kč ( doodání na poptávku)

Odkládací stolek na kolečkách  1980,-Kč ( doodání na poptávku)
Odkládací stolek na otočných kolečkách z přírodního smrku nebo borovice dle výběru, lakovaný čirým nezávadným lakem. Vhodný pro různé použití i jako menší konferenční stolek. Rozměry: d.80 x hl.29 x v.47cm.

—————

Rohový stolek 2500,-Kč ( dodání na poptávku )

Rohový stolek  2500,-Kč  ( dodání na poptávku )
Rohový odkládací nebo květinový stolek lakovaný nezávadným čirým lakem (vhodný pro dětské hračky). Rozměry: 30x40x v. 85cm. Materiál smrk nebo borovice dle výběru, možné i z jiného materiálu na poptávku.

—————

Rohový stolek 2500,-Kč ( dodání na poptávku )

Rohový stolek 2500,-Kč  ( dodání na poptávku )
Odkládací nebo květinový stolek, rozměry: 30x40x v. 82cm, materiál borovice nebo smrk - dekor ořech, případně jiný dekor moření na poptávku.

—————

Věšáková stěna 2970,-Kč ( dodání na poptávku )

Věšáková stěna 2970,-Kč  ( dodání na poptávku )
materiál borovice nebo smrk, rozměry: v.110cm, š.80cm

—————